Lauko turėklai KlaipėdojeUAB “Kalvita” gamina įvairius vidaus ir lauko laiptų turėklus. Dauguma namų neišvengiamai turi bent porą laiptų. Saugiam naudojimuisi jais būtini turėklai. Kalvita siūlo įvairius turėklus tiek lauko, tiek ir vidaus laiptams. Tai priduos Jūsų namams saugumo, estetikos ir net prabangos. Mes Jums siūlome padailinti savo namus išvaizdžiais ir kokybiškais kalvių turėklais. Gausybę darbų pavyzdžių rasite mūsų galerijoje, tačiau visuomet įgyvendinsime Jūsų individualų užsakymą, priderinsime turėklus prie Jūsų namo eksterjero ar interjero. Planuojantiems tokį pirkinį siūlome geriau susipažinti su mūsų siūlomomis paslaugomis, nepasididžiuoti ir su mumis susisiekti.
Lauko laiptų turėklai – būtinas atributas Jūsų namui. Nors dažnai galvojama, kad dėl poros laiptų turėklai nėra būtini, tačiau atėjus žiemai, ypač jei ji permaininga, pradedama gailėtis tokio savo pasirinkimo. Taip pat ir po lietaus ar pagausėjus šeimai. Lauko laiptų turėklai padeda lengviau įveikti slidžius laiptus ar esant pavargus, taip pat sumažinama didelių traumų tikimybė.
Kokybiški kalvio pagaminti laiptų turėklai lauke tarnaus ilgai, nebijos nei šalčio, nei karščio, nei drėgmės. Kalvita Jums siūlo tik aukščiausios kokybės lauko turėklus, kurie puoš Jūsų namo įėjimą, laiptus kalvotame kieme ar kitose vietose, kur jie yra reikalingi. Nerizikuokite savo saugumu ir gyvenkite patogiau.
Vidaus laiptų turėklai suteikia šiek tiek daugiau pasirinkimo. Čia dažniau išvystami ne tik kalvių gaminiai, bet ir mediniai, stikliniai turėklai. Kalvio kurti vidaus laiptų turėklai turi savito žavesio, išskirtinumo, puikiai dera Vidaus laiptų turėklai Klaipėdadidesnėse erdvėse, prabangiame interjere, tačiau taip pat lengvai pritaikomi mažesnėse erdvėse, kelia ekonominės klasės interjero vertę ar suteikia namui, butui ar kitoms gyvenamoms bei komercinėms patalpoms autentiškumo.
Viduje esančių laiptų turėklai ne ką mažiau svarbūs nei lauko laiptų, kadangi viduje, įprastai, yra aukštesni laiptai, jų daugiau. Žinoma, dėl poros laiptelių į kitą kambarį galbūt ir nebūtina ieškoti turėklų (tuo atveju, jei namuose nėra sunkiau vaikštančių žmonių), tačiau laiptams į antrą aukštą, palėpę ar rūsį turėklus daryti būtina beveik visais atvejais, nors architektai ir dizaineriai kartais linksta suprojektuoti modernius, išvaizdžius laiptus be turėklų, nepagalvojant apie Jūsų, Jūsų šeimos narių ir svečių saugumą. Net ir prie esamo modernaus interjero galima pritaikyti turėklus laiptams, kurie bus ir gražūs, ir padidins Jūsų saugumo jausmą. Todėl jei anksčiau manėte, kad turėklai Jums nereikalingi, o šiai dienai nuomonė pasikeitė – kreipkitės ir mes Jums padėsime išspręsti šią nedidelę problemą.
Vidaus ir lauko laiptų turėklai pagal Jūsų užsakymą papuoš Jūsų namus ir kiemą, padės išvengti nelaimingų atsitikimų ir pakels būsto vertę, padidins jaukumą. Rekomenduojame rinktis kokybiškus, tvirtus ir ilgaamžius kalvio gaminius, kurie nereikalauja daug priežiūros. Taip būsite tikri, kad laiptų turėklai Jums nekels papildomų rūpesčių, puoš Jūsų namus ir saugos Jus nuo pavojų.